piątek, 31 października 2014

Mamo, mamo!

   Mamo, mamo! Otwórz oczy! Mamo! Już ranek, już się wyspałem! Przecież Ty też, wczoraj byłaś tu, kiedy zasypiałem. Mamo! Przytul mnie, daj buziaka, już ranek, nowy dzień! 
Mamo, bawmy się! Mamo, otwórz oczy.    Mamusiu, spójrz. Zobacz co mam. Chodź ze mną do pokoju, usiądźmy. Poczytaj mi. Mamusiu, wejdź ze mną do zamku. A kuku! Tu jestem! :) Mamusiu, a co to? To, to do góry, co to? Lampa? Laaa-mpa. Laaa-mpa! 


   Mamusiu, nie wracajmy jeszcze! Nie idźmy jeszcze do domu, proszę! Mamo, chodźmy jeszcze tam i tam. Nie spieszmy się tak! Nie musimy. Mamo, zostańmy jeszcze!


   Mamo, odłóż już ten telefon, proszę pobaw się ze mną. Autem, klockami, konikiem. Proszę, chodź! Mamusiu, ja tak lubię się z Tobą bawić!


   Mamo, jestem taki zmęczony, proszę weź mnie na ręce, przytul mnie. Mamusiu, chcę się przytulić, zostaw już te naczynia, weź mnie. Chcę być blisko Ciebie. Mamo.


   Mamusiu, gdzie jesteś? Obudziłem się, tu jest ciemno, nie widzę Cię, nie mogę Cię znaleźć. Mamo, gdzie jesteś? Przytul mnie. Wiesz przecież, że tak bardzo Cię kocham. Bądź przy mnie, bądź blisko, przytul mnie. Mamo.

   A czy Tobie również wydaje się, że Twoje dziecko marudzi, płacze, bez powodu? Że cały dzień jest na nie? Może właśnie ma Ci coś bardzo istotnego do powiedzenia? Może chce Ci po prostu powiedzieć, że Cię kocha?


Pozdrawiam,
Natalia :)

2 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny i komentarz, każdy niezmiernie mnie cieszy :).